Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska Wrocław – terapia manualna FDM
Pole działania
Krótkie streszczenie

Centrum Rehabilitacji Gawłowska to świadczy kompleksowe usługi z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii. Centrum zatrudnia jedynie wykwalifikowanych pracowników, którzy zdobyli bogate doświadczenie w swojej dziedzinie. Zabiegi wykonywane są przy użyciu profesjonalnego sprzętu, który pomaga w wykonywaniu nawet najtrudniejszych zabiegów.

Terapia manualna w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.1

Użycie profesjonalnego sprzętu w połączeniu z najlepszymi specjalistami skutkuje sprawniejszą rehabilitacją, która potrafi być niezwykle żmudna i trudna dla pacjentów. Centrum Rehabilitacji Gawłowska otacza opieką każdego pacjenta, który potrzebuje profesjonalnej rehabilitacji prowadzącej do lepszego stanu zdrowia.

Terapia manualna w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.2

Rehabilitacja dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb pacjentów, a specjaliści w całym procesie wspierają podopiecznych. Pozytywne nastawienie potrafi uśmierzyć uciążliwy ból i przyspieszyć oczekiwane efekty terapii. Fizjoterapeuci gwarantują skuteczność świadczonych usług i opiekę na każdym etapie żmudnej rehabilitacji. Takim specjalistom warto zaufać.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Telefon
663025800
Nip
8981153108
Regon
363264255
Centrala
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
  • Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska Wrocław – terapia manualna FDM
  • Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska Wrocław – terapia manualna FDM