Klinika dermatologiczna Soft Skin Wrocław

Klinika dermatologiczna Soft Skin Wrocław
Pole działania
Krótkie streszczenie

Soft Skin to klinika działająca w zakresie medycyny estetycznej i dermatologii. Założycielką kliniki jest dr n. med. Elżbieta Wojtowicz-Prus. W tym miejscu o zdrowie skóry i urodę dbają wykwalifikowani specjaliści. Są to chirurdzy, lekarze medycyny estetycznej oraz kosmetolodzy.

Zabiegi w klinice dermatologicznej Soft Skin Dermaclinic fot.1

W ofercie znajdują się również terapie psychologiczne i dietetyczne. Każdy z ekspertów pracuje na miejscu, pod jednym dachem. Dzięki temu zawsze mają możliwość bezpośredniego konsultowania się między sobą.

Zabiegi w klinice dermatologicznej Soft Skin Dermaclinic fot.2

Jednym z zabiegów wykonywanych na terenie placówki jest depilacja laserowa. W tym celu wykorzystuje się innowacyjny system Soprano ICE Platinum. To najnowocześniejsza generacja niejednokrotnie nagradzanego systemu Soprano. Obecnie jest najskuteczniejszą i najbardziej kompletną metodą usuwania włosów.

Zabiegi w klinice dermatologicznej Soft Skin Dermaclinic fot.3

Depilacja laserowa przeznaczona jest dla osób o każdej karnacji (jasna, śniada, ciemna) oraz różnego rodzaju włosów. System Soprano ICE Platinum zapewnia szybkie wykonanie zabiegu, np. depilacja pleców trwa 8-10 minut.

Soft Skin Dermaclinic

Strona internetowa
Telefon
512822207
Nip
7532154115
Regon
021847160
Centrala
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
  • Klinika dermatologiczna Soft Skin Wrocław
  • Klinika dermatologiczna Soft Skin Wrocław
  • Klinika dermatologiczna Soft Skin Wrocław