Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem Poznań – Trusty Jan Nesterowicz

Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem Poznań – Trusty Jan Nesterowicz
Pole działania:
Krótkie streszczenie:

Trusty to firma zajmująca się profesjonalną opieką nad osobami starszymi w ich domu lub mieszkaniu. Usługa realizowana jest na terenie Wrocławia i Warszawy. Istnieje również możliwość zatrudnienia opiekuna na terenie całej Polski w zakresie opieki całodobowej, w tym na terenie Poznania.

Zespół Trusty tworzą ludzie, którzy posiadają ogromne doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Przyjazne podejście, empatia i znajomość potrzeb osób starszych sprawia, że każdy podopieczny może skorzystać z kompleksowej pomocy w każdej sytuacji. Każdy opiekun posiada odpowiednie kursy i szkolenia. Trusty jako firma cały czas stara się podnosić kwalifikacje organizując szkolenia i kursy.

Jasne warunki współpracy pozwalają dobrać zakres usług pod indywidualne potrzeby każdego seniora. Do wyboru dostępna jest opieka jednorazowa w wybrane dni tygodnia lub całodzienna. Asystent Trusty pomoże nie tylko w codziennych domowych czynnościach, ale także pomoże wyjść na spacer, umówić wizytę u lekarza lub zrobić zakupy. Wybierz opiekę godzinową lub całodobową i obejmij osobę starszą kompleksową opieką.

Trusty Jan Nesterowicz

Telefon:
575414500
Nip:
8992676608
Regon:
364998539
Centrala:
ul. Piłsudskiego 74 50-020 Wrocław
  • Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem Poznań – Trusty Jan Nesterowicz