Parasole plażowe i ogrodowe w ofercie sklep z parasolami ParasoleDlaCiebie.pl
Pole działania
Krótkie streszczenie

ParasoleDlaCiebie.pl to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą modnych i wytrzymałych parasoli. W naszej ofercie znajdują się modele automatyczne, składane oraz długie. Sprzedajemy parasole dla ludzi w każdym wieku. Można tu wymienić klasyczne, eleganckie modele dla kobiet i mężczyzn, jak również te wielobarwne przeznaczone dla młodszych użytkowników.

Parasole plażowe

Parasole plażowe z oferty sklepu internetowego ParasoleDlaCiebie.pl fot.1

Oferujemy parasole w paski, kropki, kwiaty i wiele innych nieszablonowych wzorów. Nasze modele są dostosowywane do potrzeb naszych klientów. Sklep ParasoleDlaCiebie.pl oferuje parasole przeznaczone do ogrodu lub na plaże, o różnych gabarytach i wzorach. Sprzedawane przez nas modele letnio-wiosenne są wyposażone w filtry UV, co minimalizuje negatywne działanie promieni słonecznych.

Parasole plażowe

Parasole plażowe z oferty sklepu internetowego ParasoleDlaCiebie.pl fot.2

Nasi specjaliści oferują pomoc w doborze parasoli, a także rady dotyczące ich konserwacji. Współpracujemy z cenionymi producentami parasolek, zarówno krajowymi i zagranicznymi. Dzięki temu oferowane przez nas produkty cechują się trwałością i najwyższą jakością wykonania.

ParasoleDlaCiebie.pl

Telefon
717334511
Nip
9150000963
Regon
008479373
Centrala
ul. B. Chrobrego 7 55-100 Trzebnica
  • Parasole plażowe i ogrodowe w ofercie sklep z parasolami ParasoleDlaCiebie.pl
  • Parasole plażowe i ogrodowe w ofercie sklep z parasolami ParasoleDlaCiebie.pl