Psychoterapia w poradni Klinika Zdrowego Umysłu Wrocław
Pole działania
Krótkie streszczenie

Klinika Zdrowego Umysłu to specjalistyczna poradnia dla pacjentów z zaburzeniami psychicznymi, nerwicami i depresjami, która zapewnia opiekę psychodiagnostyczną i medyczno-profilaktyczną w danym zakresie. Usługi kierowane są również do dzieci i młodzieży, które nie radzą sobie w otaczającej rzeczywistości. Pomoc świadczona jest w formie terapii indywidualnych, konsultacji psychologicznych i psychicznych. Klinika oferuje także pomoc w formie terapii rodzinnych, terapii dla par, konsultacji seksuologicznych, a także terapii w języku angielskim.

Psychoterapeuta Wrocław - gabinet

Psychoterapeuta Wrocław - gabinet w poradni Klinika Zdrowego Umysłu fot.1

Głównym celem Kliniki jest przede wszystkim zapewnienie, przestrzeni do wyrażania własnych myśli, uczuć, doświadczeń i marzeń. Poprzez badanie psychologiczne można ujawnić przyczyny różnych problemów natury psychicznej i zaproponować odpowiednią metodę psychoterapii.

Psychoterapeuta Wrocław - gabinet

Psychoterapeuta Wrocław - gabinet w poradni Klinika Zdrowego Umysłu fot.2

Zorientowanie się w sobie i zrozumienie własnych motywów w podejmowaniu decyzji i działaniu to proces, w którym Klinika towarzyszy z należytym szacunkiem i cierpliwością. Zapewnia zaufanie i fachowe wsparcie. Bezpieczny świat pacjenta jest priorytetem kadry, która wychodzi z założenia, że dobra diagnoza równa się właściwy kierunek leczenia.

Klinika Zdrowego Umysłu

Telefon
530545002
Nip
8971708697
Regon
021409951
Centrala
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław
  • Psychoterapia w poradni Klinika Zdrowego Umysłu Wrocław
  • Psychoterapia w poradni Klinika Zdrowego Umysłu Wrocław