Systemy ERP dla gospodarstw agroturystycznych z firmy Infortes

Systemy ERP dla gospodarstw agroturystycznych z firmy Infortes
Sielska nazwa:
Systemy ERP dla gospodarstw agroturystycznych z firmy Infortes
Pole działania:
Krótkie streszczenie:

Jeżeli interesują Was nowoczesne systemy informatyczne, które staną się dla Was codzienną pomocą w pracy, to koniecznie zwróćcie się do nas. Doskonale znamy się na takich tematach i zawsze jesteśmy w stanie zaoferować Wam odpowiednio dopasowane rozwiązania technologiczne, których celem jest sprawniejsze zarządzanie procesami w przedsiębiorstwie.

Oferujemy nowoczesne i sprawdzone systemy klasy ERP, CRM, BI, WMS, DMS. To nie jedyne nasze produkty, bowiem nasza oferta jest bardziej rozbudowana. Bazujemy na systemach sprawdzonych, które sprawdzają się w najróżniejszych przypadkach. Zaufało nam już wiele firm – nie tylko krajowych, ale również takich, które bazują na zagranicznym kapitale.

Współpracujemy z firmami z różnych branż: handlowych, usługowych, produkcyjnych, itd. Dla wszystkich podmiotów zawsze jesteśmy w stanie przygotować dobrą ofertę. Nie tylko zajmujemy się sprzedażą, ale zapewniamy również wdrożenie i uruchomienie wszystkich nowoczesnych systemów informatycznych na miejscu w firmie.

Infortes Sp. z o.o.

Strona internetowa:
Telefon:
713067040
Nip:
8992499879
Regon:
932978690
Centrala:
Aleja Śląska 1 54-118 Wrocław
  • Systemy ERP dla gospodarstw agroturystycznych z firmy Infortes