Wiązar Polska – prefabrykacja wiązarów dachowych
Pole działania
Krótkie streszczenie

Wiązar Polska to rodzinna firma, która została stworzona przez dwójkę braci już wiele lat temu. Z roku na rok dbaliśmy o to, aby inwestować w rozwój naszej firmy, która stała się cenionym partnerem biznesowym. Nasi klienci doskonale wiedzą, że zawsze na czas wywiązujemy się z umowy, dzięki czemu są oni zadowoleni z naszych usług. Produkujemy prefabrykowane wiązary dachowe.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.1

Swoje usługi skupiamy głównie na terenie Śląska. Możecie nas spotkać w różnych miastach. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebna jest najwyższa jakość obsługi. Nie tylko sprzedajemy, ale również zajmujemy się dowozem i montażem wiązarów dachowych na miejscu. Z naszych usług korzysta już wiele firm.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.2

Mamy nadzieję, że i Wy niedługo dołączycie do ich grona. Zachęcamy do kontaktu, dzięki czemu będziemy mogli przygotować dla Was indywidualnie dopasowaną ofertę. Do wykonania wiązarów używamy tylko i wyłącznie najlepszej jakości drewno. Zaufajcie nam, a na pewno tego nie pożałujecie. Serdecznie zapraszamy do firmy Wiązar Polska.

Wiązar Polska

Strona internetowa
Telefon
578211132
Nip
1230537879
Regon
011059223
Centrala
ul. Ceramiczna 4 58-130 Żarów
  • Wiązar Polska – prefabrykacja wiązarów dachowych
  • Wiązar Polska – prefabrykacja wiązarów dachowych